אודות

חברת LUXURY MOTORS יבוא שיווק ומכירת רכבי יוקרה.

חברת LUXURY MOTORS נוסדה בעקבות הצורך של לקוחותינו אשר דרשו רכבי יוקרה ייחודיים ובלעדיים שלא מיובאים לארץ באופן סדיר על ידי היבואנים הרשמיים תוך כדי מתן דגש על שרות ומחיר נמוך ממחירי היבואנים הרשמיים.

בחברתנו תוכלו להנות בכל עט מהתחדשות עולם רכבי היוקרה כדי להבטיח לכם את הרכבים המפוארים ביותר ולהציב את הרף הגבוהה ביותר בעולם רכבי היוקרה והספורט.

חברת LUXURY MOTORS, מונה צוות מקצועי ומיומן בעל ידע וניסיון של עשרות שנים בתחום רכבי היוקרה והיבוא של כל סוגי הרכבים, מרכבי פאר שרק עכשיו הושקו, רכבי שטח קסטום בילד, רכבי ספורט אקסוטים ועוד מגוון גדול של רכבים.

בחברתנו תוכלו להנות מיבוא אישי של רכבים חדשים (או כמעט חדשים לפי הדרישה שלכם), מאירופה וארצות הברית, עם חיסכון גדול במחיר על יבואנים סדירים בארץ, ועם אפשרות ליבוא דגמים לא סטנדרטים או דגמי יוקרה שלא קיימים כלל בארץ, מכל דגם המיובא באופן סדיר ע”י סוכנויות הרכבים בארץ ובכך להנות מדגמים בלעדיים וייחודיים רק לכם.

חברת LUXURY MOTORS הינה בין החברות המעטות שזכו לקבל רישיון תיווך ביבוא אישי מטעם משרד התחבורה, מה שמבטיח ללקוח ביטחון ,שקיפות ויושר מוחלט.

יתרון נוסף בחברתנו הוא ניהול קשרים הדוקים ורציפים במשך שנים רבות מול יצרני הרכב וספקים מורשים במדינות רבות ברחבי העולם.

כל לקוח של חברתנו נהנה מליווי צמוד לא רק עד קבלת הרכב אלא הרבה לאחר מכן, ולכן לא פלא שכל לקוחותינו הופכים לחלק בלתי נפרד ממשפחת LUXURY MOTORS ונהנים תמיד מזמינים לכל בקשה או בעיה של כלל לקוחותינו.

למה לי לייבא באופן אישי:

כאשר מגיע לחברתנו לקוח חדש הוא לא תמיד מודע לרכבי היוקרה הנמצאים בעולם וגם לא בקיא בהליך היבוא, מטרת היבוא אישי היא בחירת רכבים אשר מותאמים לכל לקוח באופן אישי, תוך דגש על רמות גימור ואיכויות שלא ניתן למצוא ברכבים שנמכרים בארץ באופן סדיר! בנוסף הבאת רכבים ביבוא אישי חוסכת את כל פערי התיווך של היבואנים בארץ וכך מוזילה משמעותית את מחיר אותו תשלמו במידה ותיגשו לסוכנות רשמית של הרכב.

מכירת רכבים חדשים:

תוכלו להזמין דרכנו את כל סוגי הרכבים היוקרתיים בהתאמה אישית לדרישות שלכם, בנוסף באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רכבי יוקרה חדשים עם 0 קילומטר. באולם התצוגה שלנו בהרצליה פיתוח יש באופן תדיר מספר גדול של מכוניות יוקרה חדשות לחלוטין מדגמי מרצדס, BMW ,פורשה ,ריינג’ רובר ועוד, משנת היצור הנוכחית, חדשות לגמרי וחלקם עם קילומטרז’ נמוך במיוחד במחירים זולים משמעותית ממחירי היבואנים.

לכל שאלה או בעיה אתם מזמינים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם, חברת LUXURY MOTORS.